NASZE USŁUGI

IT OUTSORCING

IT Outsourcing, to doskonałe rozwiązanie wspomagające Twój biznes. Nasza opieka informatyczna pozwoli Ci skupić się na swojej głównej działalności, a informatykę ustawia we właściwym dla niej miejscu. Staje się ona narzędziem kreowania i rozwoju Twojego biznesu. Pomaga Ci osiągnąć większe zyski, mniejszym nakładem środków i zasobów.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

Dbamy o to, by ceny urządzeń były zawsze atrakcyjne dla klienta. Oferta jest bardzo szeroka, a nasi specjaliści są biegli w trendach na rynku IT. Służą swoją wiedzą, co pozwala na wybranie odpowiedniego sprzętu, zwracając przy tym szczególną uwagę na przeznaczenie, preferencje klienta oraz budżet. Na specjalne życzenie, możemy zainstalować dodatkowe oprogramowanie, zabezpieczenie antywirusowe i antywłamaniowe, a także zamontować i skonfigurować zakupiony sprzęt.

DORADZTWO IT

Doradzamy jak wykorzystywać technologię do osiągania stawianych w organizacji celów. Optymalnie dobieramy metody i zespół projektowy, aby budować rozwiązania IT w zakładanym czasie.

OBSŁUGA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH DLA FIRM I INSTYTUCJI

Warto, aby zgodnie z nowymi zapisami RODO firmie powołany został Inspektor Ochrony Danych, czyli osoba odpowiedzialna za przestrzeganie wszystkich zasad przetwarzania danych osobowych. Oferujemy współpracę polegającą na pełnieniu obowiązków Inspektor Ochrony Danych dla Państwa Firmy. Kompleksowa opieka zapewni Państwa firmie bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych, a zaoszczędzony w ten sposób czas pracy Państwa pracowników przyczyni się do zwiększenia efektywności biznesu.